O sobě říká: „Jsem takzvaný „psí malíř“. Absolvoval jsem výtvarného umění na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Camberwellu/Londýně v roce 2001. Potom jsem tady pracoval jako ilustrátor, později také v Paříži a Frankfurtu, v současné době žiji v Berlíně.“

„Moje obrazy znázorňují dobu, ve které žijeme. Mám velmi moderní, barevný a „funky“ styl. Psy na mých obrazech najdete, jak kouří, pijí, nosí elegantní značkové oblečení, nebo jen pózují v zajímavém prostředí. Na obrazech je můj francouzský buldoček jménem „Mr. Big“.

Malujete i jiné psy?                      

Ano! Hrozně rád, a jakékoliv psa. Váš pes – je moje vášeň! Chcete portrét? Nebo nějaké téma? Máte oblíbené barvy, nebo byste chtěli být součástí obrazu? Stačí říct, společně určitě najdeme řešení!

Jak to mám udělat?

Je to velmi jednoduché: pošlete fotografie vašeho psa, nejlépe v přirozeném světle, bez použití blesku, pokud možno v lepší kvalitě. Obličeje vyfocený zblízka mi pomáhá zachytit jedinečný výraz, který je tak důležitý pro úspěšně namalovaný portrét.

Jaký materiál používáte?

Obvykle pracuji s akrylovými barvami na plátno. Všechny materiály jsou kvalitní. Na každý portrét nanesu speciální lak proti poškození, a pečlivě zabalené pošlu kamkoliv na světě.

A cena?

Ceny jsou závislé na velikosti portrétu a vaši specifických přání, máte –li nějaké… Nic není problém.