Pokud máte doma malého pejska, jistě víte, jak je v obchodě pro zvířata obtížné sehnat obleček moderního vzhledu, který by splňoval veškeré nároky na praktické využití.

Pokud se nebojíte obléknout vašeho psa do extravagantních oblečků, tak se podívejte na nabídku oblečků e-shopu www.vymazlenec.cz. Vymazlete si vašeho mazlíčka tím, že mu koupíte výjimečné oblečení.

Oblečky pro různé příležitosti

Máte-li chuť obléknout vašeho pejska do oblečku, tak musíte nejdříve určit, pro jakou příležitost budete obleček používat. Bude to obleček chránící pejska před deštěm či zimou? Má se jednat o obleček pro běžné venčení, nebo pro vycházky do města? Chcete obleček navenek, nebo obleček do místnosti? Oblečků pro různé příležitosti existuje celá řada. V nabídce jsou: bundy, kalhotky, kabátky, kombinézy, košile, mikiny, pláštěnky, pyžama, svetry, šaty, teplákovky, trička a vesty. A pokud by vašemu pejskovi bylo chladno i v noci, je možné mu obléci i psí pyžamo. Psí obleček můžete vybrat opravdu pro každou příležitost.

Kvalitní materiály, zářivé barvy a moderní vzory

Psí oblečky jsou ušity z prvotřídních materiálů, které při běžném nošení nepodléhají deformaci. Vybrat si můžete z mnoha zářivých barev. Pokud však budete chtít, můžete vašeho psa obléct i jako šedou myšku. Téměř všechny oblečky pro psy obsahují výšivku. Oblečky pro psy jsou české výroby, a proto si můžete být jisti, že se nitky a různé spoje budou držet a plnit svůj účel.

Tabulka velikostí

Velikost

Délka zad

Obvod hrudníku

XXS 13 cm – 15 cm 26 cm – 28 cm
XS 18 cm – 20 cm 31 cm – 33 cm
S 23 cm – 25 cm 36 cm – 38 cm
M 28 cm – 30 cm 41 cm – 43 cm
L 31 cm – 33 cm 46 cm – 48 cm
XL 33 cm – 35 cm 51 cm – 53 cm
XXL 36 cm – 38 cm 56 cm – 58 cm

 

Podle tabulky velikostí si můžete vybrat vhodný obleček. Oblečky mají stahovatelné gumy, přezky, nebo upevnění na ocásek. Oblečky všech velikostí mají stejnou cenu. Pokud vašemu pejskovi nebude obleček pasovat, lze ho do 30ti dnů vrátit nebo vyměnit za vhodnou velikost. Nakupujte v českém obchodě zboží vyráběné v české šicí dílně. I váš pejsek může být krásně oblečen. Vymazlete si vašeho mazlíčka.

 

www.vymazlenec.cz