Nejen nevěsta a ženich by měli být na svatbě šik. Pokud chystáte svatbu a máte doma pejska, nenechávejte ho doma a vezměte ho sebou!

 

Promyslete ale dopředu, jestli váš hafan tuto vyjímečnou akci zvládne – jak se chová ve společnosti, jak reaguje na hlasitou hudbu, zda ho musíte hlídat, aby neutekl nebo neudělal nějakou škodu. Informujte se předem, zda do obřadní místnosti či kostela může, kde je možnost venčení… Zkrátka, musíte vše uvážit, aby s jeho přítomností nebyly spíše starosti. V tom případě je lepší zajistit mu hlídání a přinést mu jen svatební výslužku. Pokud se ovšem váš čtyřnohý mazlíček obřadu a následné hostiny zúčastní, pak je skoro nutností ho na tuto slavnostní záležitost pěkně obléknout.  Větším plemenům stačí koupel, pěkný sestřih a obojek, možná doplněný parádní mašlí. Jestliže však vlastníte pejska menších rozměrů, máte v dnešní době možnost ho stylově „oháknout“.  Mnohé psí salóny nabízejí svatební oblečky pro pejsky jak ke koupi, tak existuje i možnost zapůjčení. A na kolik vás takové společenské oblečení pro pejska vyjde? To záleží jen na vás a vašich finančních možnostech. Třídenní vypůjčení přijde přibližně na 1500Kč, zakoupení modelu kolem 2000Kč. Můžete si vybrat ze svatebních šatiček pro Vaši fenečku, či slušivého fraku pro vašeho pejska. K tomu je možné přidat svatební závoj nebo speciální svatební vodítko.

Jsou salóny, které společenské šaty pro pejsky dováží, ale i takové, kde se rozhodly pro vlastní výrobu a začaly svatební a společenské modely šít sami. Materiály jsou různé, nejvhodnější pro fenky je satén a krajka, pejsci si pak mohou vybrat slušivý smoking. Oblečky snesou tak přibližně tři vypůjčení , pejsci se s nimi totiž nijak nemazlí.

Nádherné propracované svatební šaty. Perfektní pro Váš velký den. Zdobené malými perličkami a velkou mašlí na zádech, dole olemované krajkou.

Exclusivní smoking s motýlkem, zdobený zlatými knoflíky. Výborně se hodí na velké slavnostní příležitosti, jako je například svatba.

Je třeba brát to s nadhledem a trochu jako recesi. Pokud si váš hafan nechá vybraný model obléknout, určitě tím vnese do svatebního dne zpestření a přispěje k dobré zábavě.