Tuhle jsem narazil na jednu kočku. Psí kočku. Být to kočičí kočka, je dcerou smrti. Tahle krasavice je flekatá, jmenuje se Lotka a je asi tak mé velikosti. I když jsem jinak spíš na vyšší baby, tahle mě dostala. Její člověk totiž dělá do aut a ty já moc rád.

Lotka mě dostala – prý totiž jela i v Porsche. No teda! A že prý si zajedeme na výlet do přírody. Fajn, to já rád, ukážu jí, jak se hodní zajíci a hrabou myší díry, v tom jsem vážně dobrej. No a tak jsme vyrazili. Autem. Ta moje jezdí MHD, takže to byla dobrá změna. A mohl jsem se koukat z okýnka, i když Lotka frfňala, že ať koukám na ní.

No opravdu, jeli jsme asi hodinu a půl po dálnici a já jsem to všechno pečlivě kontroloval. Lotky páníček je těžkej frajer. Po dálnici jsme jeli určitě více, než 130 km/h a on si myslel, že kvůli tomu, jak tiše to auto při takové rychlosti jelo, nepoznám, že jede více, než může. Ale já jsem to viděl, měl tam celou cestu určitě 160 km/hod. Minimálně! A ještě si u toho pochvaloval, že prý ten boxer je tak kultivovaný. No nevím, kde to vzal. Já jsem potkal zatím dva boxery a nebýt na vodítku, určitě je po nich. Zatáčky projížděl tak rychle, že Lotka upadla, pch, baby nic nevydržej, to já nadšením štěkal a trochu jsem si i učůrl, ale to na mě neříkejte.  Lotku naštěstí chytil bezpečnostní pás, jinak by se v tom obr autě kutálela doteď.

Dál to bylo ještě lepší. Auto se se houpalo a naklánělo, až Lotka musela zavřít oči, prý se jí dělalo šoufl. Neví, mně bylo skvěle… Ale ta moje byla taky nějak do zelena. Takový prudký kopce, jaký jsme vyjížděli a nakláněli se ze strany na stranu. Auto vyjelo fakt všude!!!

Před fakt velkým kopcem Lotky páníček zahlásil, že tohle určitě dáme, protože má stálý pohon všech kol. Moc nevím, co to znamená, ale dobře si pamatuju na to, jak prudký kopec to byl, protože ta moje si začla zpívat. Neumí to. A dělá to vždycky, když je moc nervozní.

Tak si měla sednout do kufru, vešla by se tam třikrát. Příště sebou musíme vzít ještě nějaké psí kámoše, tedy radši kámošky, to budou všichni zírat. Šéfuju boxerovi a po boku mám sličnou fenu!

Výlet to byl nakonec parádní. A co víc, po cestě zpátky jsme se ještě zajeli vykoupat. Lotce to u vody děsně slušelo. Prý, aby nám psům nebylo takové vedro a hlavně nám zbyla v nádrži ještě spousta nafty na další výlety. Na rozdíl od těch čtyřnohých, tenhle boxer toho moc nesežere. Musí to být nějaký jiný boxer, když neslintá a nežere. A je vůbec celkem sympatickej.

Už se těším, až zase pojedeme s Lotkou další projížďku. Doufám, že zase vezme tohle stejné auto, protože se mi moc líbilo. I když to Porsche by teda nebylo marný….

VIGGO TESTOVAL VŮZ: SUBARU FORESTER 2.0D

  • Motor: plochý vznětový přeplňovaný čtyřválec
  • Objem: 1998 ccm
  • Výkon 110 k / 3600 ot. /min
  • Točivý moment: 350 Nm / 1800 – 2400 ot. /min
  • Průměrná spotřeba: 6,3 l / 100 km
  • Zavazadlový prostor: 460 / 1610 litrů
  • Cena:  709.000 Kč

HODNOCENÍ: VIGGO DÁVÁ