Psí plemena mohou mít různé velikosti, tvary a povahy. Co výběr psa vypovídá o vás?

1. Labradorský retrívr  – vlastnící labradorů bývají lidé, kteří nezkazí žádnou zábavu. Milují sporty, zvláště ty vodní. Jsou známí svou přátelskou povahou a spontaneitou. Všechno rádi vyzkouší.Jejich oblíbený TV pořad – cokoliv na kanále National Geographic.

2. Zlatý retrívr  – většinou jde o příjemné lidi, kteří si z ničím nelámou hlavu. Mají rádi pobyt venku. Volný čas tráví s rodinou, hodně z nich má povolání, při kterém pomáhá lidem. Často se angažují v charitě. Jejich chybou může být přílišná důvěřivost. Oblíbený TV pořad – žádný, raději se baví s přáteli. .

3.Německý ovčák – maitelé německých ovčáků jsou většinou vážní lidé, někdy trochu stydliví. Cizí lidé si o nich mohou myslet, že jsou protivní, ale jamile je poznáte, pochopíte, jak zlaté mají srdce. Jsou věrní a rádi pomohou. Rádi dělají vše správně a v souladu s morálkou a zákony. Oblíbený pořad: Zákon a pořádek.

4. Beagle – Majitelé bíglů jsou přátelští a veselí. Mají rádi společnost, kterou dokáží skvěle bavit. Mají hodně přátel, dost času tráví venku, ale užijí si pohodlí domácího gauče a oblíbený seriál – Raymonda má každý rád.

5. Yorkšírský teriér  – jeho majitelé bývají poněkud úzkostliví a rádi mají věci dobře naplánované. Jsou nezávislí a v debatě se dokáží rozohnit. Potrpí si na čistotu a skvělý účes. Oblíbený pořad: Bydlení je hra.
6. Jezevčík – majitelé tohoto plemene mají rádi lidi a zábavu. Někdy se mohou zdát trochu paličatí – když něco chtějí, nepřestanou, dokud toho nedosáhnou. Milují zahradničení. Oblíbený pořad: Rady ptáka Loskutáka.

7. Boxer – tak tohle jsou milovníci života, vždycky tak trochu v letu. Cizí lidé jsou pro ně přátelé, se kterými se ještě neměli to štěstí potkat. Se stresem se vyrovnávají se smíchem. Život je pro ně plný přátel a zábavy. Obíbený pořad: Přátelé.
8. Pudl  – vlastnící pudlíků jsou trpěliví a vděční lidé. Rádi pomohou ostatním. Hodně dbají na vzhled a na čistotu domácnosti. Mají rádi cestování a dobré jídlo. Oblíbený TV pořad: Sex ve městě.

9. Shi-tzu – milovníci tohoto asijského klenotu jsou trolěiví, sebevědomí lidé, kteří si jsou vědomi životních hodnot. Nemají moc rádi tvrdou práci, raději jsou, když o ně někdo pečuje. Oblíbený pořad? Will & Grace.

10. Čivava – jsou velmi vznětliví. Mají rádi zábavu, ale rádi se také starají o svou domácnost. Někomu mohou připadat hluční a vznětliví, ale v jádru to jsou dbré duše. Oblíbený TV pořad: Hotel Paradise.

11.  Mops – majitelé mopsů jsou typičtí třídní klauni. Mají velký smysl pro humor a umí si užívat života. Pro dobré jídlo by udělali cokoliv! TV pořad: S Italem v kuchyni.

13. Buldog – jeho majitelé jsou sice zábavní a veselí lidé, ale umí se pěkně „zabejčit“. Mají rádi, když je po jejich. Jsou metodičtí a mají rádi řád. Milují svou rodinu. Jsou tak trochu sentimentální. Večery rádi tráví u televize s pytlíkem chipsů. TV seriál jejich srdce jsou Simpsonovi.

14. Kokršpaněl – majitelé kokříků jsou temperamentní, někdy trochu ztřeštění lidé. Rádi dobře vypadají. Nemají rádi změnu, nové přátele si hledají jen těžko. Starých přátel si ale váží. Obíbený TV pořad: Ally McBeale.

15. Rotvajler  – pro obyčejné lidi jsou majitelé rotvíků tak trochu hrrr. Mají silný smysl pro spravedlnost, dokáží se za ni bít. Proto si jich jejich přátelé také váží, cizím ale mohou připadat trochu moc vzteklí. Oblíbený TV pořad: Profesionálové.