Fitmin uvádí na trh křupavé pochoutky pro psy Fitmin Snax nuggets

Česká značka superprémiových krmiv Fitmin rozšiřuje řadu přírodních psích pochoutek Fitmin Snax. Vedle kostiček budou k dostání také menší, křupavé placičky Fitmin Snax nuggets.

Praha, 26. dubna 2017 – Značka Fitmin připravila novou řadu psích pochoutek Fitmin Snax nuggets vyrobených v České republice pouze z čerstvého masa a lehce stravitelné extrudované rýže. Pochoutka neobsahuje umělá barviva, konzervační látky ani jiné náhražky. Tuto odměnu se nemusejí bát podávat ani chovatelé, jejichž psi trpí alergiemi nebo přecitlivělostí na lepek. Fitmin Snax je totiž hypoalergenní a vyrábí se přírodním způsobem – sušením, s důrazem na kvalitu surovin. Prodávat se bude ve 4 variantách – s játry, kuřecím masem, jehněčím masem a zvěřinou.

Na receptuře se společně s týmem výživových specialistů podílel profesionální kuchař Michal Daněk. Výsledkem jejich úsilí je zdravý, chutný a křupavý produkt, který bude k dostání u vybraných prodejců a na e-shopu Fitmin v průběhu dubna za cenu 149 Kč.

„Kvalita běžně dostupných psích pochoutek v České republice není vysoká, často se setkáváme s pochoutkami plnými barviv, dochucovadel a solí. Proto jsme se rozhodli tento trend změnit a po loňském uvedení masových kostí Fitmin Snax přicházíme s novou, menší variantou pochoutek Snax nuggets,“ vysvětluje Petr Křivohlávek, generální ředitel společnosti Dibaq a.s., výrobce značky Fitmin, a dodává: „Poctivé pamlsky vyrobené pouze z rýže a masa jsou na českém trhu poměrně raritou, takže věříme, že naší snahu přinést psům opravdu kvalitní odměnu chovatelé ocení.“

Klíčové benefity pochoutek Fitmin Snax nuggets:

  • 100% přírodní produkt;
  • hypoalergenní;
  • vyráběný z vysoce kvalitního masa a extrudované, lehce stravitelné rýže;
  • bez barviv a příchutí;
  • bez konzervačních a umělých látek;
  • bez pšenice.

Více informací o značce Fitmin naleznete na stránkách www.fitmin.czwww.vimcimkrmim.cz.

O značce Fitmin

Fitmin je značka výživových programů, doplňků a krmiv pro psy, kočky a koně. Výrobní centrum sídlí v České republice v obci Helvíkovice u Žamberka. Fitmin je jedinou českou značkou a jednou z mála značek v Evropě, která využívá technologii pro přidání čerstvého masa do granulí. Používá se tzv. strojově vykostěné maso vysoké kvality, které je využíváno také v potravinářství. Součástí společnosti je vlastní chovatelská stanice, takže na kvalitu a chutnost krmiv dohlížejí také psi plemene border kolie. Historie značky Fitmin sahá do 90. let minulého století, kdy zde rodina Štěpánků navázala na zemědělské a chovatelské kořeny a vybudovala vlastní výrobnu krmiv pro hospodářská zvířata. Výroba krmiv pro psy byla v Helvíkovicích zahájena roku 1998, od roku 2008 se zde vyrábí také krmivo pro kočky. Značka Fitmin je v současné době součástí nadnárodní skupiny Dibaq.

Kontakty pro další informace

Veronika Wolfová, Account Manager, Ogilvy Public Relations, s. r. o., mobil: 724 442 965, e-mail: veronika.wolfova@ogilvy.com

Eliška Skalická, marketingová manažerka značky Fitmin, Dibaq a. s., mobil: 773 796 529, e-mail: skalicka@dibaq.cz

Tisková zpráva