Psí módní přehlídka na kynologickém plese

Dne 1.2.2013 byla Psí móda Olgy Hlaváčové pozvána již podruhé,  aby udělala malou psí módní přehlídku, v rámci doprovodného programu na 5. kynologickém plese ve Vratimově u Ostravy.

V tento pátek se sešli všichni chovatelé, pejskaři a podnikatelé z branže ve slavnostních róbách a oblecích s kravatami, jak se na společenskou událost sluší. Mnozí se možná takto nastrojeni ani nepoznali. Pravdou je, že na cvičáku v teplácích, to tak nesluší.

Módní přehlídka začala hned po přivítání hostů pořadatelem. Letošní účast manekýnů byla velice různorodá. Na parketu se střídali malí i velcí pejsci. Štěňátka i veteráni. Od nejmenší a nejmladší čivavy až po největšího ridgbecka.

Mottem firmy je oblečení pro aktivní psy, proto pejsci předváděli většinou funkční a praktické oblečení do nepohody. „Ale protože jsme se sešli na plese, přidali jsme i pár šatičků, ve smyslu, když pejsek ladí s paničkou“, říká Olga Hlaváčová.

Jak to pejskům slušelo, můžete shlédnout v malé fotogalerii. A protože to psí manekýny a manekýnky s jejich majiteli velice bavilo, těšíme se zase někdy na další akci.

Foto: Soňa Suchancová