Pelichá váš pes? Problém vyřeší DoggyHairNet.

 

Kdo má psa, dobře tu situaci zná: ačkoliv jste se snažili celé odpoledne odstranit psí chlupy z vaší domácnosti, tak jen co návštěva vejde do dveří, vidíte, jak má kožich vašeho hafana všude na sobě. A nedej bože, když situace neznalá návštěva přijde v černém…Chlupy jsou na sedačce, na jednohubkách, v kafi či dortíkách. Co s tím? Psa oholit? Zavřít?

 

 

Skvělé řešení napadlo Freda Remberta z Chicaga. Inspirace přišla zcela náhodou. Jednoho odpoledne si mu jeho žena postěžovala, jak jí padají vlasy, že už je na tom skoro stejně jako jejich psi – její vlasy jsou v autě, na oblečení, zkrátka všude a Fred jí z legrace navrhnul, aby si vzala síťku na vlasy, jakou nosil on, když pracoval jako kuchař…A v tu chvíli dostal geniální nápad – podobnou síť by přeci mohl použít i v případě jejich vlčáka. A tak vznikl DoggyHairNet.
Oblečení je vyrobeno z lehké síťoviny, takže se váš pes nebude přehřívat.  Švy jsou jemné a přitom pevné, lemování je pružné. Oblékání je velice jednoduché. Materiál se snadno čistí, stačí setřít válečkem nebo vyprat na 30°C, suchý je během chvilky. K dostání jsou velikosti od čivavy po berňáka.DoggyHairNet

Cena je přijatelná, pouze 14,95 dolarů.

DoggyHairNets jsou bezpečné, pohodlné, lehké, vzdušné a slušivé!

Nakonec – posuďte se sami!


http://doggyhairnets.com/