Fitmin uvádí šampony s bylinnými výtažky bez parabenů a silikonů

Fitmin, český výrobce superprémiových krmiv, rozšiřuje své porfólio o šetrné a široce specializované psí šampony, bez parabenů a silikonů.

Praha, 30. ledna 2018 – Své psy často považujeme za právoplatné členy rodiny, a stejně tak dbáme i o jejich zdraví. Záleží nám nejen na tom, čím svého mazlíčka krmíme, ale i na správné volbě přípravků pečujících o jejich srst.  Značka Fitmin proto přichází na trh s novinkou ve svém portfoliu, a to se psí kosmetikou Fitmin For Life, která představuje širokou nabídku šamponů pro individuální potřeby vašeho mazlíčka.

Potřebujete vykoupat štěně? Pokud zvolíte správný a šetrný produkt určený štěňatům, nemusíte mít z koupele žádné obavy.  Bojíte se použít šampon na psíka
s citlivou pokožkou? Potřebujete dostat do kondice srst svého šampióna před důležitou výstavou nebo podpořit potřeby bílé či naopak tmavé srsti? Fitmin For Life, je unikátní řada šamponů, které bezvýhradně pokryjí požadavky na péči o srst
a pokožku jakkoli specifického psa. Na výběr je celkem z 8 druhů: pro štěňata, pro denní užití, regenerační, zklidňující, antiparazitní, šampon pro péči o bílou či tmavou srst a šampón s kondicionérem.

Tendence doby vede k návratu k přírodě. Lidé se začali zajímat o to, jakými přípravky se myjí, začali dávat pozor na zbytečné chemikálie používané v domácnosti a přiklánějí se k odkazu předků, kteří se obešli bez umělých přísad. Téměř neznali alergie a jiné nemoci. Tento trend převažuje i v péči o naše čtyřnohé přátele. Proto jsme vyvinuli exkluzivní řadu psích šamponů bez parabenů a silikonů, které mohou bez obav použít i chovatelé, jejichž psí miláčci mají citlivou pokožku,” vysvětluje Lubomír Holka, obchodní a marketingový ředitel značky Fitmin.

Složení bez parabenů a silikonů je k psí srsti velmi šetrné. Obsah účinných složek v podobě bylinných silic a rostlinných extraktů, vyživujících olejů i vitamínů dodávají každému z šamponů charakteristické vlastnosti ideální pro jeho použití. Srst vašeho psíka bude ve skvělé kondici a můžete se vyhnout
i parazitům. Mezi šampony Fitmin For Life si vybere každý chovatel, ať již řeší běžnou denní péči o srst svého psa nebo potřebuje potlačit vady srsti či problémy pokožky.

Šampony Fitmin For Life 300 ml je možné zakoupit za doporučenou cenu 69 – 79 Kč u vybraných prodejců nebo na e-shopu značky Ftimin. Více informací o značce Fitmin naleznete na stránkách www.fitmin.czwww.vimcimkrmim.cz.

O značce Fitmin

Fitmin je značka výživových programů, doplňků a krmiv pro psy, kočky a koně. Výrobní centrum sídlí v České republice v obci Helvíkovice u Žamberka. Fitmin je českou značkou a jednou z mála značek v Evropě, která využívá technologii pro přidání čerstvého masa do granulí. Používá se tzv. strojově vykostěné maso vysoké kvality, které je využíváno také v potravinářství. Součástí společnosti je vlastní chovatelská stanice, takže na kvalitu a chutnost krmiv dohlížejí také psi plemene border kolie. Historie značky Fitmin sahá do 90. let minulého století, kdy zde rodina Štěpánků navázala na zemědělské a chovatelské kořeny a vybudovala vlastní výrobnu krmiv pro hospodářská zvířata. Značka Fitmin zahájila v Helvíkovicích výrobu krmiv pro psy v roce 1998, od roku 2008 se zde vyrábí také krmivo pro kočky. Značka Fitmin je v současné době součástí nadnárodní skupiny Dibaq.

Tisková zpráva