Jedná se o pomníček vašeho mazlíčka, který pomůže i životnímu prostředí.

 

Vyrostl jsem s dvěma kočkama, které naše rodina bezmezně milovala. Když umřely, tatínek je pohřbil na zahradě pod velkým stromem na zahradě. Strom patřil mému dědečkovi, ale když děda zemřel, strom jsme vykopali a převezli na naší zahradu. Dlouho tu skomíral, ale poté co jsme pod něj pohřbili naše kočičí miláčky, probudil se k životu.

Po této zkušenosti jsem se rozhodl představit Greenfit, způsob jakým oslavit život svého zemřelého mazlíčka jeho přeměnou na rostoucí, živý strom. I když existuje mnoho kreativních způsobů, jak uctít památku svého mazlíka, Greenfit představuje způsob, který je jednoduchý na sestavení a navíc pomáhá životnímu prostředí. Momentálně sháním finanční prostředky prostřednictvím kampaně Kickstarter.com.

Greenfit je nádoba vyrobená z biologicky rozložitelného polymeru, která pojme popel vašeho mazlíčka, přidán je kompost a semena stromu podle vašeho výběru. Poté můžete nechat strom vyrůstat vevnitř v mnoha barevných variantách Greenfitu.

Greenfit umožňuje vytvořit memoriál vašemu mazlíčkovi a vám dá čas vyrovnat se s jeho ztrátou. A v momentě, kdy se tak stane, je ten pravý moment přesadit strom na zahradu, čímž předáte život vašeho miláčka onomu stromu.

Více informací najdete na:

http://www.kickstarter.com/projects/397235061/greenfinit

Video: