Vypadá to, jako by se váš pes chystal do vody a potřeboval záchranný kruh – ale takové uplatnění BooBooLoon opravdu nemá. Přesto dokáže vašemu pejskovi hodně pomoci.

 

BooBooLoon je novinkou na našem trhu a jedná se vylepšenou variantu ochranného límce, který musí psi nosit v případě poranění či rekonvalescence.

Humánní a inovativní ochranný nafukovací límec díky svému tvaru a pružnosti velmi snadno upevníte na krk zvířete. Je velmi jemný, stabilní a nezpůsobuje zvířecímu miláčkovi nepříjemné pocity. Je bezpečnější a humánnější než tvrdé plastové trychtýře, nezpůsobuje stres a potíže při orientaci, nepotřebuje žádné dodatečné upevnění. Měkký, pohodlný materiál a unikátní tvar umožňují zvířeti bez problémů spát, jíst a pít. Límec se nafukuje do té míry, aby zámky (suché zipy) na sebe doléhaly pevně a po celé své ploše. Jen z poloviny nafouknutý ochranný límec BooBooLoon bude pro Vaše zvíře komfortní, bez rizika prasknutí, nebo nedopnutí.  Materiál je netoxické PVC materiál, límec se dobře skladuje. Velikosti od obvodu krku 8 cm (XS) až 76 cm (XL). K dostání je u veterinárního lékaře.

www.boobooloon.com

www.pandaplus.cz