Dne 22.7.2012 jsem dostala pozvánku od slečny Lucie Kolaříkové na letní YORKSHOW v Ostravě. V rámci doprovodného programu jsem měla připravit, pro vystavovatele, návštěvníky a soutěžící módní přehlídku. Manekýnkami a manekýny se na chvíli stali pejsci – účastníci výstavního dne.

 

U stánku se psí módou Dog Design – Olga Hlaváčová se mohl přihlásit každý pejsek. Všichni, majitel i se svým pejskem, měli možnost vyzkoušet jaké to je, předvádět modely na přehlídce. Pro každého přihlášeného pejska jsme společně vybrali obleček –  a promenáda mohla začít. Všichni byli odměněni malým dárečkem a poukázkou na slevu na psí oblečení Dog Design. Sama za sebe, mohu říct, že ze strany majitelů pejsků je o tyto přehlídky poměrně velký zájem. Nebyla to první módní show tohoto druhu. Tyto módní přehlídky si získaly své nadšence.

 

Pořadatelé Yorkshow

Celý Pink tým v čele s pořadatelkou Lucií Kolaříkovou a posuzovatelkou Sandrou Javorčekovou připravili den plný zábavy pro páníčky a jejich mazlíčky. Měli nachystáno spoustu dárků a cen pro vystavovatele. Přímo na výstavě si mohli návštěvníci koupit knihu Sandry Javorčekové: Jorkšírský teriér. Fotografka Ivana Pospěchová zachytila celou akci na krásných fotkách. Byl to velmi příjemně strávený den.

Olga Hlaváčová