Penzion ve tvaru Beagla patří mezi 20 nejzábavnějších a nejvyhledávanějších ubytovacích staveb v americkém Idahu. Najdete ho v jeho severní části, uprostřed prérie Camas, kde se pěstuje pšenice, ječmen a řepka.

Blízké městečko  Cottonwood má necelou tisícovku obyvatel, nejbližší letiště je hodinu jízdy autem, létají sem místní spoje ze Salt Lake City a Seattlu.

 

Velký pes je Toby, menší pak Sweet Willy. Tvar a design penzionu mají na svědomí dva umělci Dennis J. Sullivan a Frances Conklin. Stavba je novým přírůstkem nového směru takzvané silniční architektury. Pro dnešní cestovatele nabízí Bark Park při jejich cestách něco netradičního, když potřebují natankovat benzín, najíst se, přenocovat. Hosté jsou ubytováni v těle největšího beagla na světě.  Pokoj je vyzdobený dekorativními řezbami vytvořenými motorovou pilou obou umělců.

Vybavení je standartní: obývák, koupelna, podkroví, v tlamě psa je výklenek s postelí a krásným výhledem. Kouření je povoleno pouze na terase, v ceně ubytování je bohatá kontinentální snídaně. Specialitou jsou granoly/domácí muffiny, které majitelka peče podle vlastního receptu z rebarbory pěstované u nohou beagla. Součástí penzionu je obchod s řezbářskými výrobky manželů a majitelů penzionu Dennise a Francis. Koupit si tu můžete psy všech možných ras, hrníčky s potiskem či trička s výšivkou Dog Bark Park. Na svých webových stránkách píší :  Dnes nás navštívili dva cestovatelé ze Skotska, auto plné mladých lidí z Pocatella, pár z Kalifornie, kluk z Nevady, manželé z Nampa. Naši klienti jsou z celého světa, navštívili nás i první hosté z Indie. Rakouský časopis nedávno publikoval článek o netradičních architektonických stavbách světa. Mezi obrázky Pisy, Eiffelovy věže a římského Kolosea se objevila i fotografie našeho hotelu. Nikdy bychom nevěřili, že se ocitneme v tak vážené společnosti!

Je to magické místo, náladové a rafinované, říkají o svém penzionu jeho majitelé.

Frances Conklin

Dennis Sullivan

Dog Bark Park Inn B&B