První světová letecká společnost pro psy a další mazlíčky, která prozatím funguje pouze ve Spojených státech a o zákazníky nemá nouzi. Poslat svého čtyřnohého přítele letecky můžete mezi devíti městy – Washington, New York, San Fracisco, Los Angeles, Chicago, Atlanta, Omaha, Fort Lauderdale.

 

 

Zvířata jsou umístěna v bezpečnostní schránce a necestují v nákladovém prostoru, ale v hlavní kabině speciálu. Prostor je klimatizovaný, k dispozici jim jsou neustále stewardi. Letenky stojí řádově stovky dolarů, například za cestu New York/ Washington zaplatíte 99USD. V dohledné době se nabídka rozšíří o Phoenix a v plánu je dalších 25 amerických letišť.

Jak probíhá let?

Odbavení klienti dostanou poslední pusu od paničky a v doprovodu stevardky odchází do místnosti, kde jsou připraveny bezpečnostní schránky. Zavazadla jsou v nákladovém prostoru. Aby zvířata nebyla stresována, jsou okna zaslepena, interiér je za letu osvětlen, stevardky jsou přítomny po celou dobu letu, každé 4 hodiny zajišťují krmení, vyvenčení, zabaví štěně, podají léky…apod. Páníčkové jsou nadšeni a společnost navzdory současné krizi prosperuje.

www.petairways.com