Máte doma štěně? Dopřejte mu tu nejlepší péči s multivitaminem pro štěňata, který obsahuje vyváženou kombinaci minerálních prvků a vitaminů, jež štěněti poskytnou veškeré potřebné látky ke správnému růstu a rozvoji. PRO ŠTĚNĚ MULTIVITAMÍN 150 g zakoupíte za 88 Kč s DPH.

Kojící fenky potřebují speciální pozornost. Fitmin Lakto jim doplní minerály a vitaminy, které tělo potřebuje k udržení zdraví kosterního aparátu, podpoří tvorbu mateřského mléka a zároveň zvýší obranyschopnost zvířete. 150g balení seženete za 153 Kč s DPH.

NA IMUNITU

Fitmin Imuno je doplňkové krmivo pro podporu a rozvoj imunitního systému a zvýšení přirozené obranyschopnosti organismu. Obsahuje například aminokyseliny, peptidy, tj. látky podporující činnost bílých krvinek, komplex vitaminů skupiny B a přírodní antioxidanty, které chrání před působením volných radikálů. Navíc je Fitmin Imuno doplněný o organický selen, který pomáhá posílit imunitu zejména u štěňat. Doporučuje se podávat v 2–3týdenních intervalech před vakcinací nebo rizikovou situací z hlediska infekčního onemocnění (cestování, soutěže, výstavy aj.). Doporučená maloobchodní cena 150g balení Fitmin Imuno je 190 Kč vč. DPH.

Doplňkové krmivo Fitmin Vitaregen pro psy podporuje přirozené obranné a regenerační procesy jejich organismu. Je sestavené z látek, které napomáhají detoxikační činnosti jater, podporují trávení a obnovují bakteriální rovnováhu ve střevě. Lze jej podávat preventivně jako regenerační prostředek nebo jako podpůrnou kůru při zvýšené toxické zátěži organismu v důsledku onemocnění, chirurgického zákroku nebo po podávání antibiotik. 150g balení Fitmin Vitaregen stojí 188 Kč vč. DPH.

Opravdovou specialitou je za studena lisovaný lososový olej, získávaný z norských lososů, který je velmi kvalitním zdrojem omega-3 mastných kyselin, nezbytných pro zdravý růst a vývoj psa. Nejenže jeho chuť psi milují, zlepšuje navíc kvalitu srsti, zvyšuje soustředěnost, podporuje imunitu a posiluje cévní systém i mozkovou činnost. Doporučená cena lososového oleje Fitmin v objemu 1 l je 279 Kč vč. DPH.

POMOC PŘI POHYBU A ZVÝŠENÉ AKTIVITĚ

Nejen majitelé starších psů ocení produkt Fitmin Klouby, který podporuje přirozenou regeneraci kloubní chrupavky, tvorbu kolagenu a pomáhá psům k pohybu bez bolestí. 150g balení produktu je k dostání za 221 Kč s DPH.

Pro velmi aktivní a pracovní psy, které čeká vysoká fyzická aktivita, je určen Fitmin Sport. Ten slouží jako prevence celkového vyčerpání organismu. Tento přípravek je nutné začít podávat minimálně 2 týdny před zátěží. Fitmin Sport 150 g zakoupíte za 186 Kč s DPH.

KRÁSNÁ SRST JE ZNÁMKOU ZDRAVÍ

Fitmin Srst podporuje správnou činnost kůže. Obsahuje nukleotidy pro podporu imunitního systému a regeneraci kožních buněk psa. Má také vysoký podíl organického zinku a biotinu pro zdravou kůži a lesklou srst a účinnou hladinu organické mědi, manganu a vitaminu C pro tvorbu kožního vaziva a vybarvení srsti. Doporučená cena Fitmin Srst 150 g je 152 Kč vč. DPH. Pořídit jej můžete v e-shopu na www.fitmin.cz.

KDYŽ PEJSKOVI NECHUTNÁ

Fitmin Gastro je doplňkové krmivo na podporu chuti k jídlu a na podporu trávení. Doplněk obsahuje látky, které zklidňují podrážděnou žaludeční a střevní sliznici, napomáhají vylučování trávicích šťáv a obnovují narušenou bakteriální rovnováhu ve střevě. Obsahují řasu Chlorellu, bylinky, probiotika a nově také nukleotidy pro podporu imunitního systému psa a regeneraci střevní sliznice. Podávají se v případě nevolnosti psa, po dietních chybách nebo jako podpora léčby onemocnění trávicího traktu. Cena Fitmin Gastro 150 g je 186 Kč s DPH.

Podrobnější informace o krmivech a vitaminových doplňcích značky Fitmin najdete na www.fitmin.cz, kde je uveden také seznam prodejců. Návštěvníci si zde mohou krmivo nejen pro psy objednat i přímo z e-shopu Fitmin.

O značce Fitmin:

Fitmin je značka výživových programů, doplňků a krmiv pro psy, kočky a koně. Výrobní centrum sídlí
v České republice v obci Helvíkovice u Žamberka. Fitmin je jedinou českou značkou a jednou z mála značek v Evropě, která využívá technologii pro přidání čerstvého masa do granulí. Používá se tzv. strojově vykostěné maso vysoké kvality, které je využíváno také v potravinářství. Součástí společnosti je vlastní chovatelská stanice, takže na kvalitu a chutnost krmiv dohlížejí také psi plemene border kolie. Historie značky Fitmin sahá do 90. let minulého století, kdy zde rodina Štěpánků navázala na zemědělské a chovatelské kořeny a vybudovala vlastní výrobnu krmiv pro hospodářská zvířata. Výroba krmiv pro psy byla v Helvíkovicích zahájena roku 1998, od roku 2008 se zde vyrábí také krmivo pro kočky. Značka Fitmin je v současné době součástí nadnárodní skupiny Dibaq.

TISKOVÁ ZPRÁVA