Patnáct minut chlupatého potěšení pro dobrou věc

Pohrajte si s pejskem, kterého přivezeme až domů nebo do kanceláře.

Praha, 9. března 2016 –  Čtvrteční odpoledne 10. března 2016 si rezervujte pro hravá štěňátka a přítulné pejsky. Uber Praha se spojil s domácím útulkem Home4Pets a zájemcům na jedno kliknutí doveze pejska, se kterým se může 15 minut mazlit dovádět, proběhnout se, anebo jen tak ho drbat za ouškem. Za tuto “terapii” chlupatých tlapek, která vás zaručeně zbaví stresu a způsobí nefalšovanou radost, zaplatíte pouze 300 korun. Celá částka automaticky poputuje do útulku, z kterého pejsci pocházejí, a pomůžete jim snížit jejich provozní a veterinární náklady. Navíc Uber nabízí i možnost si některého z pejsků adoptovat.

„Pokud je vám smutno nebo si chcete jen zpříjemnit den a zároveň podpořit dobrou věc, máte jedinečnou možnost. Stačí si prostřednictvím aplikace Uber objednat místo obvyklého odvozu pejska,“ vysvětluje Barbora Polachová, marketingová manažerka Uber Praha s tím, že “jde o jednorázovou akci.”

Jak to funguje?

  • Štěňátka budou dostupná ve čtvrtek 10. března 2016 od 12.00 do 18:00 hodin.
  • Chlupatých patnáct minut vyjde fanouška čtyřnohých kamarádů na 300 korun.
  • Pokud vy nebo vaši přátelé ještě nemáte aplikaci Uber, zaregistrujte se s kódem “UBERSTENE” a 300 Kč zaplatíme za vás!
  • Pejsek vždy dorazí v doprovodu dobrovolníka, který zodpoví veškeré dotazy a dohlédne, aby hravá nebo mazlivá návštěva psích tlapek proběhla u vás doma nebo v kanceláři bez komplikací.
  • Navíc pokud se vám některý z pejsků zalíbí, můžete si ho po individuální dohodě se zástupci útulků adoptovat. Pokud si budete přát přispět více, stačí při psí návštěvě informovat našeho řidiče a společně můžete do aplikace částku zadat.

Chlupáči jsou zvyklí na přítomnost a zájem lidí o kontakt. V každém z aut bude pejska doprovázet vyškolený odborník, který se postará o jeho pohodlí a bezpečnost v průběhu cesty i v průběhu návštěvy. Rozvoz se bude řídit stavem pejsků. “Poptávka je u takovýchto akcí velká, prosíme proto všechny o velkou trpělivost. Část pejsků bude na cestách a další dle situace vždy odpočívat v centrále Uber Praha vybavené hračkami, granulemi i dohledem od zástupců útulku Home4pets,“ připomíná Barbora Polachová s tím, že dobrovolníci, kteří budou pejsky doprovázet, dohlédnou, aby nebyli unaveni. Pokud ano, odvezou pejska zpět na centrálu, kde je vymění za odpočatého.

Nápad rozvážet opuštěná zvířata pochází z amerického San Francisca, kde podobná akce proběhla poprvé v roce 2012 a díky velkému ohlasu zákazníků se pořádá každý rok.

O zapojené organizaci:

Home4Pets

Primárním impulsem k založení občanského sdružení byla záchrana akutně ohrožených štěňat. Za tímto účelem zřídilo stále se rozšiřující síť domácích záchranných stanic, kde je těmto nechtěným, často týraným a tedy i těžko socializovatelným psům poskytována tolik potřebná kontaktní výchova a veterinární péče.

www.home4pets.cz

Ilustrační fotografie k akci #UberStenatka jsou ke stažení zde: http://bit.ly/UberStenatka a zde je odkaz na videoupoutávku: http://bit.ly/UberStenatka_video

Martin a Honza

@UBER Team Ogilvy PR

Kontakty / Contacts:

Martin Maruniak, Content Director, mobile: +420 728 355 555

Jan Švehla, Social Media Manager, mobile: +420 723 788 682

Společný e-mail / Joint e-mail: opr-team-uber@ogilvy.com