Cibela o.s.

 

Cibela pomáhá hlavně týraným zvířatům, snaží se umísťovat zvířata odebraná z nevhodných podmínek, organizuje i pomoc útulkům.

 

Hlavním podnětem pro založení Cibela o. s. je neutěšený stav útulků – nejenom psích. Nestátní nepobírají žádné dotace a tak často balancují na hranici existenčního kolapsu, těm bychom chtěli pomáhat díky laskavosti sponzorů, kterých si velmi vážíme.

Ačkoli původní naše záměry byly jiné (převážně pomáhat již existujícím zařízením), časem se nutností akutní pomoci naše činnost rořšířila i na provozovaní mikroazylů pro kočky i pejsky. V našich depozitech jim poskytujeme dočasný domov, než jim najdeme nové majitele.

VLASTNÍMI SLOVY:

Máme v plánu podporovat různé akce, kde dochází k setkání majitelů nejenom psů s průkazem původu a ty zapojit do kynologického dění.

V neposlední řadě chceme působit u nás na poli neoraném – přednášky ve školách a školkách a samozřejmě dopřát i psí radovánky dětem z dětského domova.

Doufáme, že zde najdete vše potřebné a že s činností Cibela o.s. budete spokojeni!

Při pořádání akcí uvítáme fyzickou pomoc, materiální – kterou po domluvě můžeme dovést do útulku, nebo si ji samozřejmě můžete odvést sami. Uvítáme i finanční pomoc v jakékoliv výši, na kterou vypíšeme darovací smlouvu i s možným odpočtem z daní a to jak pro fyzické, tak pro právnické osoby.

Co říci o skupině nadšenců, kteří se rozhodli založit občanské sdružení? Jsme skupina lidí různého věku, profesního zaměření, ale se stejným cílem – chceme účinně pomáhat nejenom zvířatům. Nechceme vyvíjet aktivity tam, kde o naší pomoc nestojí, nebo máme pocit, že může být zneužita. Proto výběr organizací, kam chceme investovat náš čas a peníze sponzorů je velmi přísný, stejně jako kritéria pro předávání darů.
KDE POMÁHAJÍ:

VÍCE INFO NA www.cibela.cz

Komentáře

komentáře

//]]>