Ježto jsem pes lovecký a miluju procházky, hodně času trávíme s paničkou v lese. Bylo by to fajn, nebýt klíšťat…

Ti hnusáci jsou snad všude a úplně nejvíc je jich ve vysoké trávě, kde tak rád běhám a hledám stopičky zajíců a ježků a koček, zhruba v tomhle pořadí to totiž mám nejradši. Panička to sice nenechala náhodě, postříkala mě nějakým sprejem, to já nerad, ten syčivej zvuk, tak jsem se urazil a nemluvil s ní. A ještě naštvanější jsem byl, když mě pak nejdřív něco šimralo a pak svědilo a já se mohl udrbat, ale protože mám krátké nožičky, nebylo mi to moc platný. No a tak jsem byl podrobn kontrole a bylo nalezeno klíště, hnusné a nacucané, panička mi ho ukázala, pěknej hnus. No a nebylo jen jedno…Teď už jsem nebyl naštvanej jen já, ale i panička. Spousta klíšťat toiž zahnízdila i na mém kokřím spolubydlícím.

Takže panička zasedla k internetu a hledala, jak s klíšťaty lépe zatočit.Měla zuřivý výraz, úplnej chemickej Ali, to vám řeknu. Nakonec objednala takové kapičky, oba jsme je dostali za krk. Jen já se teda naštval, protože na těch pro kokra byla nějaká bordera, ok, ale na těch mých byl westík – já malý bílý psy nerad (prý jsem rasista, tsss), tak co dělá na mém spotu, co? Čímž se nenápadně nabízím coby model, žejo.

Po spotu jsem měl trochu mastný chlupy na zádech, ale co, nejsem žádnej metrosexuál. To kokr se šklebil víc. A ještě víc se šklebil, když měl pořád klíšťata, spotu navzdory. Tak mu byl zakoupen obojek. Já jsem v pohodě, na mě to evidentně funguje, kokr je holt exot.Já už se hnusnejma klíšťata zabývat nemusím.

Jen pozor, kdo doma máte kočky, tenhle spot je pro ně jedovatý. Já to teda nechápu, jak někdo může mít doma kočku (a ta kočka to navíc přežije) a nechápu ani to, proč se jako nechá od té kočky olizovat, ale to je každýho věc, jak to má doma, že jo.

VIGGO POUŽÍVÁ SPOT ON ADVANTIX, PRO PSY DO 10 KG.

HODNOCENÍ: VIGGO DÁVÁ