Můj kokří spolubydlící byl tuhle zimu nějaký rozbitý. Unavený, pořád měl nějaké střevní problémy, bolely ho nohy – prostě s ním nebyla žádná sranda.

Když se připojili i kožní problémy s praskajícími koutky, na které kokři trpí celkem dost, bylo jasné, že Benji potřebuje nakopnout imunitu. A tak panička googlila a googlila a protože je ujetá na přírodní léčbu, taky s kokřím bráchou nejíme ani granule, ale hezky syrové maso a nedostáváme žádné chemikálie. A tak se panička dostala až k přípravku Cytovet. Podle popisu se jí zamlouval, tak nelenila, objednala a poctivě podávala. Aby to nevypadalo, že jen tak nasazujeme léčbu sami, náš pan veterinář tento přípravek doporučil, je to osvícený pan veterinář, co pejskům hned nerve antibiotika, ani kortikoidy, kterými se obdobné problémy běžně léčí jinak a které jsme nechtěli.

Po šesti týdnech braní pilulek, na kterých navíc ještě vydělal, protože je dostával v taveňáku (panička říká, ať držím tlamu, aby mi to nebylo lítl dostával jsem ho taky), jsou Benjiho zažívací i kožní problémy pryč a nohy taky nebolí – a to jsme oba kluci v plné zátěži, jsme totiž skoro profesionální lovci. Panička je nejvíc ráda, že se zahojily koutky, já vlastně taky, protože se se mnou Benji už zase tahá o gumového hrocha. Akorát vyhrává, protože je třikrát těžší než já a vůbec není gentleman a neustupuje slabšímu.

A co že to Benji celou zimu dostával?

Cytovet je bioinformační regenerační přípravek s výjimečnými detoxikačními schopnostmi. Obsahuje vysokomolekulární huminové kyseliny, kyselinu jantarovou a silymarin. Vhodně působí při neutralizaci nebo odstranění toxinů ze zažívacího traktu a přilehlých tkání. Pozitivní vliv lze očekávat i při onemocněních pohybového aparátu, při artrózách a degeneraci kostí a kloubů.

Více na http://www.energyvet.com/cz/menu_x47x.asp

P.S. Jedna naše psí kamarádka trpí neduhy stáří, začla baštit Cytovet taky a prý viditelně pookřála. Takže doufám, že na jaře se mnou bude zase řádit. Ale toho gumového hrocha jí teda nepůjčím! Dost na tom, že ho sdílím s kokrem.