Stephanie malovala již od nejútlejšího věku

věku a v jejím snažení ji vždy velice podporovali její rodiče. Na střední škole se zúčastnila několika výtvarných soutěží. Zapojila se také do místní dobrovolné záchranářské organizace. Která se snaží zlepšit životní podmínky zvířat v nouzi.

V roce 2005 se přestěhovala s manželem do Austinu, kde začala pracovat na veterinární klinice. Kvůli práci si musela v tomto oboru doplnit vzdělání.

V roce 2010 namalovala svůj první obraz štěněte pro svého přítele. Jakmile ho spolupracovníci a další přátelé spatřili, okamžitě chtěli každý svůj vlastní obraz, a tak Stephanie Pet Art Studio.

Od roku 2012 pracuje již na plný úvazek jako výtvarný umělec, s více než 300 portréty ve svém portfoliu.

Doma s nimi žije: Cody, jezevčík / Shih Tzu / Skotský teriér mix, Holly, Pit Bull / Dalmatian / honácký pes mix a dvě krásné koťátka, Jazz a Izze Belle.

Sama Stephanie říká: „Pet Studio se stalo mnohem víc než jen prací. Vděčím za to své rodině, přátelům, fanouškům a klientům. Díky jejich podpoře moje Pet Studio Art studio nadále roste!

Obrazy

Stephanie namaluje obraz vašeho zvířecího miláčka –  systém objednávky je velice jednoduchý – na stránkách je k dispozici formulář, kde si můžete zvolit např. velikost obrazu, barvu pozadí, barvy, které nechcete použít…

Stephanie doporučuje dát k dispozici také nějaké fotografie vašeho domácího mazlíčka.


Přívěšky 
 

Tyto roztomilé přívěšky vám bude každý milovník psů závidět.

Obrázek zhotovený z vysoce kvalitní pryskyřice je zasazený do stříbrného podkladu, řetízek má tloušťku 2,4 mm.

Cena: 25 dolarů (při větším množství sleva: service@petstudioart.com)


Více na:

https://store-b35d8.mybigcommerce.com/about-the-artist/