Vánoce se nezadržitelně blíží a většina z nás chce své blízké potěšit originálním dárkem, ušitým přímo na míru, který hned po skončení svátků neupadne do zapomnění. Někdy může být hledání ideálního daru opravdu těžké, jestliže ale váš milovaný nebo milovaná vyniká nějakou typickou vlastností či zálibou, zkuste vsadit právě na tohle. V dnešním článku se podíváme na tipy na dárky pro lidi, které pojí jedna nezaměnitelná vlastnost – láska ke psům. Jestli člověk, kterého chcete obdarovat, spadá do této skupiny, čtěte dále.

Eppi_dogsmagazin.cz_obrazek2

Darujte pomoc

Problém přeplněných útulků je opravdu dlouhodobou záležitostí. Pejsků neustále přibývá, kapacity jsou nedostatečné a dotace těchto míst nebývá příliš vysoká. Jestliže hledáte dárek pro vašeho blízkého, kterému tato problematika není cizí a aktivně se o ni zajímá, zkuste ho potěšit například finančním darem jeho jménem pro vybraný útulek nebo zakoupením několika balíků granulí, které společně do útulku zanesete. Přece jen ne každý si potrpí na zlaté prsteny, kabelky nebo hodinky. Tímto způsobem nejenže darujete pomoc těm, kteří o ni požádat nedokážou, ale ještě strávíte společný čas s člověkem, na kterém vám záleží.

I maličkost potěší

I když se zážitkové či nehmotné dary stávají čím dál tím víc populárnějšími, velké množství lidí ještě stále preferuje dárky, které obdarovanému zůstanou na památku a bude se z nich moct těšit po celý rok. U milovníka psů určitě zabodujete s různými tričky, ponožkami nebo pyžamem s tematickým (čtyřnohým) motivem anebo například hrníčkem, který bude potištěný fotografií pejska s jeho majitelem. Takovéto dárky nezruinují vaši peněženku, rozesmějí a určitě najdou praktické využití.

Pokud vám však nedělá problém investovat trochu více, zkuste se poohlédnout po originálních špercích se zvířátky. V dnešní době už najdete na internetu doopravdy všechno. Dokonce i manžetové knoflíčky pro muže ve tvaru psa. Přívěsky se zvířaty také stoupají v žebříčku oblíbenosti, takže ani maminka, sestra či kamarádka nezůstanou bez dárku.

privesek

Není nad praktičnost
Někdy je nejlehčím řešením se jednoduše konkrétního člověka zeptat, co by skutečně potřeboval. Samozřejmě, že pokud se chystá požádat přítelkyni o ruku, se zásnubními prsteny mu asi nepomůžete, ale pro jeho druhou lásku – pejska, toho můžete obstarat opravdu dost. Možná bude potřebovat nové vodítko, oblečení do chladnějšího počasí nebo pohodlný pelíšek. Takovým dárkem potěšíte jak pejska, tak jeho pána.

Fantazii se meze nekladou a v dnešní době máme opravdu neomezené možnosti. Jestli však vybíráme s láskou, radost našeho blízkého či jeho čtyřnohého přítele je zaručena.

Více informací najdete na: www.eppi.cz