Piškůtky…. To kulaté zlato…. Závislost našich čtyřnohých kamarádů. Chtěli bychom vidět psa, který by odmítl tu malou voňavou věc jménem piškot, neznáme ve svém okolí žádného psa, kterému by nechutnaly.

Kvůli piškotům je schopný vyskočit do výšky, jen aby je chytil. Tím jim dává najevo, jak moc je má rád a nedá na ně dopustit!!!

Lujdži a Dag

Naše Maggie se po piškotech může utlouct. Už když slyší šustět sáček, tak začne skákat metr vysoko, kňučet a prosit. Piškoty jí dáváme za odměnu. Moje babička jí říká „Piškotová princezna“ 🙂

Anna Čechovská a Maggie

Naší Roxynce jsou teprve tři měsíce. Ještě neumí moc poslouchat, ale když vyslovíme slovo piškůtek, okamžitě k nám přiběhne.

Roxy

Benji  hrozně moc miluje piškoty. Jakmile uslyší šustění sáčku, hned přiběhne a netrpělivě očekává, kdy mu piškotek dám.  Netrpělivě a smutně se na mě kouká a vrtí ocáskem. Je to milovník piškotů!

Klárka a Benji

Piškotky mám moc rád. Když paničku poslechnu, odmění mě právě piškotkem, ale dává mi je i jen tak pro radost. Vždy když ho dostanu, jsem moc šťastný a chtěl bych ještě další.

Eliška Rambousková a Matýsek

Sanny je středoasijský pastevecký pes a piškoty zbožňuje už odmalinka. Když se u nás řekne: “Sanny, dáš si piškotek?“, v tu ránu by splnila, co mi na očích uvidí jen, aby ho mohla slupnout jako malinu. Naučila se je i chytat, jako Ambrulí (středoasiatka, kterou jsme měli před Sanny) a obě bych nazvala profesionálními chytačkami piškotů.

Eliška Horková a Sanny

Naše Ema má sice piškotky taky moc ráda, ale nejradši má pivo 🙂 Dokonce chodí s páníčkama občas do hospody, kde jí pan majitel trošku „načepuje“ do misky. Jakmile cítí pivo, je schopná vám strčit čenich až do pulitru!

Mufová Edita a Ema
Naši pejsci udělají pro piškotek cokoli, a kdyby mohli, klidně by snědli najednou celý balíček. Piškotky jsou jejich nejoblíbenější pamlsky. Tuhle fotku jsem málem nevyfotila, protože se po těch piškotech pořád vrhali.

Klára Berkiová a Evan & Betyna

UF, už nemůžu!

Lucie Adámková a Agátka

Naší „Sýny“ jsou dva měsíce a do piškotků je úplný blázen. Kolikrát pozoruju, že nejen půlku, ale klidně i celý piškot spolkne bez kousání!

Soňa Hlavicová a Sýnnefa
Náš Sany by se pro piškotek snad i přetrhnul. Výraz v jeho psím obličeji bývá komický: jazyk jak plácačku a vytřeštěné oči, které nespustí z ruky, kde držím jeho ňaminku.  Tímhle stylem jde jak zhypnotizovaný za mnou a naráží do všeho, co mu přijde do cesty. Dělal by i salta a chodil pozadu.  Vůbec nevěnuje pozornost věcem kolem sebe, je absolutně v transu. Obvykle dává pacinku vsedě a pouze jednu.  Ovšem při odměně mává oběma jak na prvního máje, div se nepřetrhne. Říká si dokonce o svou odměnu sám a to hned několikrát za den, vždy když má pocit, že si zaslouží něco dobrého. Občas musím Sanyho piškotem uplácet, například když tuhle ukořistil moje ponožky a nechtěl mi je dát. Často má také jen tak chuť a ví moc dobře jak na nás. Předvede nám takové divadlo na zadních i se zpěvem, že si ten piškot prostě vždy vyloudí.

Eliška Štosová a Sany

Naše borderka Lily udělá pro piškotek téměř cokoli. I když sušené maso je prý rozhodně lákavější, tak psí piškoty nám doma nesmějí chybět a Lilče určitě chutnají.

Monika Vondrusová a Lily