Má váš pes rád sněhuláky?

Náš Rony vidí ve sněhulákovi svého nepřítele. Možná ho rozčiluje ten jeho ledový klid, žádná odezva, ani mrknutí uhlíkovým očkem. Pobíhá neuroticky kolem těch tří koulí, štěká, vrčí a dává najevo svou nespokojenost. Koho jste mi to sem dali. Kdo to je?

Když zjistí, že se nic neděje, znervózní ještě víc. A pak zaútočí. Hrabe nožkama jak divej, sníh lítá na všechny strany, upadne ruka, pak kastrol…Rony s mrkví v tlamě nakonec sněhuláka zvysoka počůrá, odfrne  a mizí pryč. Ta hromada sněhu už ho nezajímá.

A jak je tomu u vás? Má je rád nebo nemá?

Argo sněhuláky miluje – k sežrání. Kdykoliv nějakého vidí, tak ho jde zbourat.  V zimě děti z družiny stavěly sněhuláky na hřišti, odešly a Argoušek sněhuláky objevil. Ráno našly děti jen zbourané koule.

Gabriela Haisová a Argo

Dělání sněhuláků je oblíbená činnost nejenom pro páníčky, ale i pro Cherry. Samozřejmě k tomu patří i jejich demolice.

Jessica Bártová a Cherry

Naše novofoundlandí slečna Jessie zimu a vše co k ní patří opravdu miluje. Sněhulák na naší zahradě zatím nestál déle než pět minut. Nejdřív kolem něj chodí a zjišťuje co je zač. Nejzajímavější je pro ni mrkev, potom padají ručičky, hlava a nakonec zničí i celé sněhulákovo tělo. Potom si jen sedne do rozházeného sněhu a je šťastná, že na svém teritoriu už nemá žádného vetřelce. I přesto si sněhuláka i letos postavíme – jak pro radost Jessie, tak nás.

Lucka  a Jessie
Sněhuláky a hlavně sníh, miluje o hodně víc, než vodu!

Michaela a Asta

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop
    //]]>