je dnes známá jako pražská výtvarnice-návrhářka bižuterie a šperků, lektorka kurzů výroby bižuterie. Již několik let píše také návody na výrobu bižuterie pro různé internetové servery a tištěné časopisy 

Zprvu amatérská záliba se po velkém ohlasu změnila v  profesi, a její tvorbu můžete najít  v hlavním městě  i v různých evropských metropolích.

Za tento úspěch vděčí  návrhářka především originalitě své tvorby, spojující promyšlené a důsledné řemeslné zpracování s dojmem jednoduchosti, bezprostřednosti až hravosti.

Veškerá výroba se provádí ručně, za spolupráce s předními českými i zahraničními výrobci skla. Od roku 2008 jsou převládajícím materiálem v  tvorbě šperků  krystaly Swarovski zasazené ve stříbře nebo rhodiované bižuterii. Rok 2011 je věnován autorskému šperku ze skla Swarovski. Na rok 2012 připravuje kolekci svatební bižuterie.

Autorské šperky jsou na stránkách prezentovány pouze formou fotografií z výstav, aby se předešlo jejich kopírování.

Některé korálkové techniky již představila i v televizních  pořadech „Rady ptáka loskutáka“ a snídaně s Novou, kde předváděla např. výrobu vodítka na psa technikou kumihimo, plotýnkový smalt v kombinaci s razítky na nehty.

Je autorkou a koordinátorkou charitativního projektu Korálek ke korálku, který vyzývá české korálkářky k výrobě bižuterie pro obchody Domova Sue Ryder. Zisk z prodeje bižuterie je určen na podporu financování provozu Domova Sue Ryder, o. p. s. Projekt vznikl v roce 2007.

Od září 2010 je koordinátorkou projektu Korálky dětem. Projekt Korálky dětem vzešel ze společné iniciativy o.s. Múzy dětem, herečky Míši Maurerové a společnosti Jablonex Group, a jeho cílem je usnadnit holkám a klukům z dětských domovů přípravu na jejich vstup do velkého života.

Výstavy:
2008 Výstava výrobků chráněných dílen, podpora
projektu Kořeny života
2009 Svět skleněných obrázků a bižuterie
2009 Variace v modré
2010 Bižuterie,enkaustika,hedvábí
2010 Hravé tvoření
6-9 říjen 2011čtvero ročních období ve šperku-výstava v rámci Veletrhu,,FOR PRESENT,,

K pejskům má Darí blízko – domácnost s ní sdílí ridgeback Jack Sparrow.

Darí Fejtková si ve spolupráci s DOGS magazínem pro vás připravila návody na výrobu „věciček“ s tématikou psů – náramek, řětízek, vodítko pro psa, pelíšek…Vše velice jednoduché. Nemusíte být extrémně zruční, abyste si něco pěkného vyrobili, skutečně stačí jen chuť si něco nového vyzkoušet.