Konečně nastala doba prázdnin a dovolených a všichni se už těšíte, až vyrazíte někam za sluncem. Co ale v takovém případě s vaším pejskem?

Vždyť takové cestování může být legrace, ale občas také peklo…A tak nezbývá než se rozhodnout: vzít psího miláčka sebou, zařídit „hlídání“ nebo raději zůstat doma?

 

 

S naší Astou jezdíme na prázdniny nejraději na vodu, je to ten nejlepší háček!

Mikscheová Sandra + Asta

Brita v obležení dvou slečen ze školy v přírodě, které Britě padly do oka na
první pohled. A pak, že bojová plemena nemají rádi děti.
Brita a Goltschová Peťula
S naším pejskem jezdíme na dovolenou, nejčastěji k moři nebo na lyže. A jezdíme moc rádi. Je nám líto ho nechávat u známých, či v psím hotelu. Našemu pejskovi se cesta vždy líbí. Miluje moře, miluje sníh. Nejsou s ním žádné problémy a aspoň se nemusí bát, že jsme se ho zbavili.

 

Charlie a Nici

Minulý rok jsme byli s celou rodinou i naším psem Janíkem v Krkonoších. Báli jsme se jaké to bude, ale naše obavy byly zbytečné. Každé ráno stál u postele a čekal na vyvenčení, a tu chvíli v pokoji, než jsme se najedli, byl taky klidný. Chodili jsme na túry, po kterých jsme byli vždycky všichni vyčerpaní. Na konci dovolené jsme si řekli, že bez Janíka na dovolenou už nikdy nepojedeme!

 

Janík

Ja s mou Lucy chodíme pouze na malé výlety, protože nemá ráda dlouhé cesty.
Chodíme s ní k městskému jezeru, kde se unaví a vyřádí.Lucián Kundrát  a Lucy
Prázdniny si s paničkou vždy maximálně užíváme! Nejvíc času asi strávíme u vody – tu já tuze ráda. Taky jezdíme na výlety za pejsky stejně velkými a černými jako já – Novofundlanďáky, kolikrát i přes půl republiky. Na fotce jsem se svou ségrou Maggie jak řádíme.

 

Marianne a Katka Havelková