Do sedmdesátých let byly granule určeny pro všechny psy. Pak přišla velká inovace – rozdělení granulí podle věku – pro štěňata, juniory, dospělé psy a seniory.

Štěňata potřebují více energie a živin na podporu růstu, štěňata velkých plemen naopak potřebují přibrzdit, aby nevyrostla rychle a příliš. Dospělí psi mají jiné nároky než senioři, kteří se již tolik nehýbou

Poslední dobou se ale stává trendem opak – krmení jedním druhem granulí pro všechny věkové kategorie. V přírodě si totiž také zvířata nevybírají a mláďata jedí to, co dospělí, záleží jen na velikosti krmné dávky. Granule určené pro všechny věkové kategorie tedy obsahují to samé, jen štěňata mají samozřejmě jiné dávkování. All life stages bývají superprémiové kvality, přírodně konzervované a obsahující přírodní ingredience. Přesto ale samozřejmě nemusí každému vyhovovat, například pro štěňata obřích plemen se hodit nemusí, stejně jako pro některé seniory. Záleží ale vždy na vstupních surovinách.

Pokud vás krmení pro všechny věkové kategorie zaujalo, ať už kvůli filozofii nebo proto, že máte různorodou smečku a líbilo by se vám krmit jedněmi granulemi, hledejte označení ALL LIFE STAGES.