Věnec buřtů, sušené a pěkně voňavé prasečí ucho, velký pytel piškotů, měkký nový pelíšek, flyballový disk nebo štramácký teplý zimní obleček? Jaké je přání vašeho 4nohého kamaráda? Vánoční přáníčko napsat neumí, a tak si hlavu nad tím, čím mu udělat pod stromečkem radost, láme jejich páníček.

Z došlých odpovědí je zřejmé, že psí pamlsky jako dárek jasně vítězí a hafani mezi balíčky pod stromečkem ten svůj vždy vyčmuchají.

Naše Caomi dostává na vánoce vždycky směs dobrůtek, co má ráda: vepřové uši, piškoty, suchárky a k tomu něco na hraní jako balonky nebo plastová pískací zvířátka. Ze všeho má vždycky velkou radost – a my s ní.

Lucka a Caomi
Náš pejsek Charlie na vánoce dostává pod stromeček spíše užitečné věci: například hračky (které stejně brzy zničí) nebo vodítka a misky na jídlo. Také dostává půlmetrovou bůvolí kost. Od mojí sestry vždycky dostane pamlsky a psí dobrůtky, které mu nejvíc chutnají. Můj přítel mu dává pískací dětskou hračku, ale někdy ho moc nezaujme…

Nicolka a Charlie

Můj pejsek se jmenuje Šrek, a je to recept na zaručeně dobrou náladu, nikdy s ním není žádný brek. Je to můj nejlepší kamarád. Protože je to pes bernský salašnický je přátelský a společenský. Pod stromeček dostane oblíbené pamlsky a zásoby kvalitního krmení a taky něco k zábavě a na hraní. Já sama mu na novou misku k Vánocům šetřím a moc se těším, až Šreka tímto dárkem potěším. Šrek je můj mazlíček, a zaslouží si ten nejlepší dáreček. Na fotce jsem já a Šrek vloni v zimě.

Klára a Šrek

Předloni si musela basenjice Cassis na svůj vánoční dáreček 3 dny počkat. A nakonec se dočkala: narodilo se jí hned 8 zdravých štěňátek… Není to ten nejhezčí dáreček pod stromeček?

Martin a Cassis